Get Adobe Flash player

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka 21 i 22 stycznia we wszystkich grupach wiekowych odbyły się uroczystości  z udziałem babć i dziadków.  Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem przedstawiali swoje programy artystyczne: śpiewali piosenki, recytowali wierszyki, tańczyli oraz wręczyli swoim najbliższym własnoręcznie przygotowane upominki. Wychowankowie także  wraz z babciami i dziadkami bawili się wspólnie przy muzyce.

Karnawał to czas zabaw i tańców, dlatego również w naszym Przedszkolu odbył się „Bal Karnawałowy”. Dzieci bawiły się wspólnie przy muzyce zespołu „Słoneczne rytmy”, w przepięknych strojach przygotowanych przez rodziców. Na bal „przybyły” m. in. : księżniczki, spidermeny, polijcjanci, wojskowi, wróżki i  zwierzęta leśne . Dzieci w swoich strojach prezentowały się bajkowo i bawiły się wspaniale. Najmłodsi wspólnie tańczyli i brali udział  w różnorodnych konkurencjach.  Przedszkolaki na długo zapamiętają wspaniałą zabawę.

W ramach zadania „Zdrowo jemy- zdrowo rośniemy”  29 stycznia  odbył się „Dzień kanapki”. Dzieci wraz z nauczycielkami robiły „wesołe kanapki”. Celem tych działań, było zachęcenie najmłodszych do próbowania różnorodnych produktów z których można zrobić kanapki. W korytarzu przedszkola został wyeksponowany stół z wesołymi kanapkami,  tak, aby każdy mógł je zobaczyć i spróbować.