Get Adobe Flash player

Wieści z Przedszkola

 

W maju w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości grupowe z okazji „Dnia Mamy i Taty”, na które licznie przybyli rodzice. Dzieci prezentowały swój program artystyczny: śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły oraz bawiły się wspólnie z rodzicami. Najmłodsi składali także życzenia i wręczali prezenty mamie i tacie. Rodzice byli bardzo wzruszeni.

W ostatnim dniu maja  reprezentacja składająca się z 12 przedszkolaków udała się na zawody sportowe na Stadion Miejski. Dzieci uczestniczyły w czterech konkurencjach sprawnościowych, które kolejno zaliczali w Parku Miejskim. Wychowankowie odpowiadali także na przygotowane pytania dotyczące przyrody i życia zwierząt. Nasze przedszkolaki zajęły I miejsce.

1 czerwca odbył się w naszym Przedszkolu „Dzień Sportu”. Przedszkolaki uczestniczyli w różnorakich zabawach sportowych. Dzieci przechodziły przez tunel, celowały woreczkami do koszyczka, skakały między kółeczkami, strzelały gola do bramki. Poza tym wychowankowie bawili się wykorzystując sprzęt sportowy m. in. : skakali na piłkach, grali w kometkę, skakali w workach i jeździli „dużymi” autami. Dzień ten miał na celu promowanie zdrowego stylu życia i zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu.