Get Adobe Flash player

Przerwa wakacyjna

Podczas wakacji 2021 r. zostały zaplanowane dwutygodniowe przerwy w funkcjonowaniu przedszkoli samorządowych, Klubu Dziecięcego oraz Żłobka Miejskiego. Przerwa wakacyjna zostanie wykorzystana na przeprowadzenie niezbędnych prac remontowych oraz napraw w pomieszczeniach, z których na co dzień korzystają dzieci, a także w kuchniach przedszkolnych.

Przerwy w pracy placówek w lipcu i sierpniu 2021 r.:

  • Przedszkole Samorządowe nr 3 na os. Warzyń nie pracuje w dniach od 5 do 16 lipca 2021 r. Dyżur dla dzieci prowadzi Przedszkole Samorządowe nr 1 na os. Fabrycznym.
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Pogalewie Wielkim nie pracuje w okresie od 5 do 16 lipca 2021 r. Dyżur dla dzieci z przedszkola prowadzi w tym czasie Przedszkole Samorządowe nr 1 na os. Fabrycznym. Dla dzieci z oddziału 6-latków dyżur prowadzi Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 na os. Fabrycznym.
  • Przedszkole Samorządowe nr 1 na os. Fabrycznym nie pracuje w okresie od 19 do 30 lipca 2021 r. (nieczynny będzie także Żłobek Miejski i Klub Dziecięcy). Dyżur dla dzieci przedszkolnych prowadzi Przedszkole Samorządowe nr 3 na os. Warzyń.
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Starym Mieście nie pracuje w okresie od 2 do 13 sierpnia 2021 r. W tym czasie dyżur dla dzieci prowadzi ZSP 1 na os. Warzyń.
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 na os. Warzyń nie pracuje w dniach od 16 do 27 sierpnia 2021 r. Dyżur dla dzieci prowadzi ZSP 2 w Starym Mieście.
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 na os. Fabrycznym nie pracuje w dniach od 16 do 27 sierpnia 2021 r. Dyżur dla dzieci prowadzi ZSP 2 w Starym Mieście.

UWAGA!

Rodzice, którzy wyrażą chęć skorzystania z opieki w innym przedszkolu, będą proszeni o wypełnienie karty zgłoszenia dziecka. Karty będą dostępne przedszkolach u wychowawców i w sekretariatach w późniejszym terminie. Oferta pobytu dzieci w przedszkolach dyżurujących kierowana jest głównie do rodziców pracujących, którzy w tym czasie nie mogą zapewnić opieki dzieciom. Zachęcamy rodziców, aby czas kiedy placówka jest zamknięta, został wykorzystany na wspólny rodzinny wypoczynek.