Get Adobe Flash player

Wielkanoc w naszym Przedszkolu

Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońcu blasku. I wielka miłość rośnie w nas. Miłość do ludzi, do przyrody. W zielone każdy gra. Już zima poszła spać za morze, a w naszych sercach radość gra.

Dnia 13 kwietnia 2022r. w naszym Przedszkolu odbyło się spotkanie wielkanocne przygotowane przez grupę PSZCZÓŁKI na którym gościły dzieci z grup starszych, pani dyrektor oraz personel przedszkola. To ważny dzień dla naszych przedszkolaków. Nic więc dziwnego, że dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola uśmiechnięte i odświętnie ubrane. Pszczółki wraz z wychowczyniami przygotowały inscenizacje pt. Wielkanocne zwyczaje. Przedstawienie pełne radości przybliżyło zgromadzonym gościom zwyczaje i tradycje Wielkanocne oraz szacunek dla naszych polskich tradycji. Występ dzieci wprowadził zgromadzonych w świąteczny nastrój.

Panie z grupy III serdecznie dziękują Rodzicom za współpracę w zakresie przygotowania pięknych przebrań dla naszych dzieciaczków.