Get Adobe Flash player

Laureaci konkursu organizowanego przez Bibliotekę TAMA

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna „Tama” w Brzegu Dolnym na przełomie kwietnia i maja zorganizowała konkurs plastyczny pt. „Moja ulubiona postać z książek Marii Konopnickiej” w ramach obchodów XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, jak również w celu przybliżenia dzieciom postaci Marii Konopnickiej, patronki roku 2022. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Technika była dowolna, organizator ustalił jedynie, że prace muszą być w formacie A3.

W związku z bardzo dobrą współpracą w Biblioteką, jak również dzięki dopingowaniu do udziału w tym przedsięwzięciu przez Przyjaciela naszego Przedszkola – Panią Lucynkę Tarasek – bibliotekarza – spore grono Przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego Nr 3 w Brzegu Dolnym przygotowało piękne prace. Część z nich pracowała w przedszkolu, część w domu, pod czujnym okiem rodziców, za co im oczywiście serdecznie dziękujemy.

Trud się opłacał, ponieważ aż 4 naszych przedszkolaków została nagrodzona książkami:

Aleksandra M. – II miejsce

Magdalena D. – III miejsce

Martyna K. – wyróżnienie

Michalina K. – wyróżnienie

Dyplomy za udział otrzymali też:

Antoni C., Maciej G., Aleksandra K., Antonina K.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Jesteśmy z Was dumni!!!