Get Adobe Flash player

Dolina Baryczy w słoiku

W dniu 21 lipca 2022 r. Przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego Nr 3 w Brzegu Dolnym na zaproszenie GRUPY FAMILIJNA uczestniczyła w warsztatach „Dolina Baryczy w słoiku”. GRUPA FAMILIJNA znana jest przede wszystkim jako firma zajmująca się wyrobami piekarniczymi, cukierniczymi i gastronomicznymi. Od niedawna ma swoją siedzibę także w Brzegu Dolnym, przy ulicy Leśmiana 1B.

Dzięki temu, że „serce” GRUPY FAMILIJNA znajduje się we wsi Kuźnica Czeszycka, w Parku Krajobrazowym Doliny Baryczy, firma zajmuje się także kreowaniem pozytywnych wzorców zachowań i rozbudzaniem świadomości ekologicznej oraz aktywnym przeciwdziałaniem degradacji środowiska naturalnego.

Dolina Baryczy w słoiku to ciekawe warsztaty tworzenia naturalnej kompozycji roślinnej w przestrzeni niewielkich rozmiarów szklanego słoika. Tematyka spotkania była oczywiście związana z miejscem pochodzenia firmy, czyli wyjątkowym obszarem Doliny Baryczy – największym Parkiem Krajobrazowym Polski oraz największym Rezerwatem Ornitologicznym, obejmującym swoim obszarem kompleks stawów rybnych, łąk i terenów zielonych, tworząc prawdziwy ptasi raj.

Dzieciaki pod opieką swoich nauczycieli i animatorów z GRUPY FAMILIJNA tworzyły piękne kompozycje, które później zabrały do domu, słuchając o tym, co można zobaczyć odwiedzając Dolinę Baryczy i o tym, w jaki sposób dbać o środowisko naturalne.

Dziękujemy Paniom – Natalii Jóźwiak, Marketing Menadżerowi oraz Agnieszce Stachowiak koordynatorce ds. projektów marketingowych z GRUPY FAMILIJNA za zaproszenie oraz stworzenie niezwykle przyjaznej atmosfery podczas warsztatów Dolina Baryczy w słoiku.

Nie pozostaje nam nic innego, jak w ramach podziękować zaprosić wszystkich do odwiedzenia punktu GRUPY FAMILIJNA przy ulicy Leśmiana 1B.